در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
روش هاي مطمئن براي مهاجرت به كانادا
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۴۸:۱۵

ساير نكات فني موثر بر قيمت ماشين برقي كودك: در هنگام خريد و استفاده از ماشين شارژي كودك به موارد زير كه علاوه بر امكانات جانبي در تعيين قيمت ماشين شارژي موثرند دقت نماييد: قطر پلاستيك بدنه و مرغوبيت آن در تعيين قيمت نهايي موثر است. ماشين شارژي كودك درجه‌بندي كيفيت دارد و بر اساس كيفيت، قيمت‌ها متفاوت است. هر مدل ماشين در يك سايز و در چندين سري توليد مي‌شود كه هر سري داراي آپشن‌هاي متفاوت است كه روي قيمت ماشين تاثيرگذارند. ابعاد اين ماشين ها متفاوتند و نمونه هاي بزرگتر تا سنين بالاتري قابل استفاده اند. فرمان هيدروليك كمك مي كند تا حركات ماشين نرم باشد و كودك مجبور نشود براي كنترل آن، فشار زيادي وارد كند و همچنين بتواند كنترل خوبي داشته باشد. كمك فنرهاي نرم هنگام استفاده در سطوح ناهموار ضربه و تكان كمي به كودك وارد مي كند. نمونه كنترل‌دار كمك ميكند تا اگر كودك نتوانست روي ماشين شارژي كنترل داشته باشه، شما كنترل وسيله را به دست بگيريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ماشين شارژي،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۲:۰۷

خوشبختانه كودكان امروزي از امكانات قابل توجهي نسبت به نسل هاي قبل برخوردارند لذا بايد در انتخاب اسباب بازي دقت لازم را داشت كه تنوع شكلي و محتوايي اسباب بازي ها و جذابيت هركدام براي كودك حفظ شود. تفاوت محصولات شارژي سوارشدني با ديگر اسباب بازي ها از چند جهت قابل بررسي هستند. اول اينكه باعث تحرك كودك مي شود كه تفاوت زيادي با اسباب بازي هاي ايستا و غيرحركتي دارد. دوم اينكه لذت رانندگي هميشگي است. ممكن است هيجان حركت با يك وسيله در مقطعي فروكش كند اما دوباره فعال مي شود و جنبه تكراري بودن آن پايين است. از طرفي ممكن است درك لذت فرمان و گاز دادن با ماشين در مقطع سني خاصي بيشتر باشد. سوم اينكه والدين مي توانند از وسيله نقليه كودك براي آموزش هاي لازم در ارتباط با راهنمايي و رانندگي استفاده كرده و جنبه آموزشي آن را بالا ببرند. چهارم اينكه ماشين هاي شارژي دورانداختي نخواهند شد زيرا از بدنه منعطف و مقاومي برخوردارند و در صورت اشكال فني قطعات آن قابل تعمير يا تعويض مي باشند. همچنين سهولت استفاده از اين محصولات در منزل از ديگر نكات براي انتخاب يكي از آن ها مي باشد. به طور مثال اگر آپارتمان نشين هستيد و محيط كمتري را براي بازي كودك اختصاص داده ايد بهتر است از محصولات با سايز كوچكتر (تك سرنشين) انتخاب كنيد و براي پسران كمي بزرگتر ماشين شارژي شاسي بلند خريداري نماييد .

موضوع:
برچسب‌ها: ماشين شارژي شاسي بلند،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۵:۲۵

امروزه ماشين‌ شارژي دو موتوره نسل جزئي از وسايل برقي براي كودكان به شمار مي روند كه درواقع در كالبد شبيه‌ساز ماشين‌هاي واقعي به شمار مي روند و از بيشتر امكانات يك ماشين واقعي برخوردار مي باشد. با توجه به اينكه سازندگان ماشين هاي شارژي براي كودكان تمامي استانداردها و نكات امنيتي كودك را به صورت كارشناسي‌شده ملاحظه مي‌كنند ولي بهتر است قبل از انتخاب هر مدل از اين نمونه ماشين‌ها امنيت كودك را در استفاد از آن ارزيابي كنيد. كودك هنگام استفاده از اين وسيله شارژي بايد لذت ببرد نه اينكه در نهايت باعث خستگي و ناراحتي او شود. بعد از اين موارد بايد به بررسي امكانات و قابليت‌هاي آن بپردازيم. در ماشين شارژي كودك تناسبي بين قيمت و امكاناتي كه به مصرف كننده ارائه مي‌دهد وجود دارد به اين صورت كه با افزايش يا كاهش امكانات ماشين شارژي كودك، قيمت آن نيز تغيير مي‌كند.

موضوع:
برچسب‌ها: ماشين شارژي دو موتوره،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۸:۰۶

بسياري از مردم با ديدن ويديو هاي هوايي تهيه شده از ارتفاع هاي بلند از خود مي پرسند تهيه اين گونه تصاوير چگونه امكان پذير است . گروهي ديگر ممكن است با ديدن اشياء پرنده هلي كوپتر مانند در آسمان از خود متعجب شوند و سوالاتي در ذهن شان ايجاد شود . در اين ميان افرادي نيز وجود دارند كه با تحقيق در اين زمينه به كلمه كوادكوپتر مي رسند و اين محصول در برندهاي مختلف توليد ميشود كه ميتوان به برند سايما اشاره نمود كه به توليد كوادكوپتر سايما در مدل هاي ارزانقيمت و گرانقيمت ، كوادكوپتر دوربين دار و بدون دوربين ميپردازد .

موضوع:
برچسب‌ها: كوادكوپتر سايما،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۷:۱۵

شايد بتوان به جرات گفت كه يكي از مهم ترين و كلي ترين كاربرد هاي يك كواد كوپتر جنبه تفريحي ، سرگرمي آن است !!! بله درست متوجه شده ايد امروزه جنبه ي بازي و سرگرمي پرنده هاي پروازي به قدري افزايش پيدا كرده است كه بسياري از افراد مايل به خريد يك كواد كوپتر شخصي براي مصارف تفريحي ، سرگرمي خود هستند . اما بسيار جالب است كه بدانيد علاوه بر اين كاربرد بسيار كلي ، كواد كوپتر ها كاربرد هاي بسيار مهم و حياتي تري نيز دارند . يكي ديگر از كاربرد هاي پر مصرف و اشتغال زا اين پرنده ها تصوير برداري و عكاسي هوايي ( هليشات ) است . اين نتيجه توسط كواد كوپتر ها و به طور كلي پرنده هايي كه در زير آن ها دوربين تعبيه شده است ، محقق مي شود . مثلا بسياري از كاربران با خريد يك كواد كوپتر دوربين دار از جمع هاي شخصي و خانوادگيشان عكاسي و فيلم برداري ميكنند و از نتيجه كار بسيار لذت مي برند . يا بسياري از عكاسان و فيلم برداران با خريد پرنده هاي حرفه اي تر با دوربين هاي باكيفيت به عكاسي و فيلم برداري هوايي از بسياري مراسمات من جمله عروسي ها مي پردازند . يا كشاورزان عزيز براي فيلم برداري از زمين هاي كشاورزي خودشان و يا حتي براي چك كردن خطوط بسيار طولاني‌ راه‌آ‌هن و يا فيلم برداري از يك ساختمان در حال ساخت به عنوان پيشرفت پروژه و …

موضوع:
برچسب‌ها: كوادكوپتر،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۰۵:۲۶

كوادكوپتر حرفه اي دوربين دار فلنكر W606-5 Flanker همراه با طراحي آيروديناميكي حرفه اي .يكي از Drone هاي نسل جديد كمپاني بنام و معروف هيوجان مي باشد كه اين كواد كوپتر برآيندي از تمام ويژگي هاي خوب يك كوادكوپتر را در خود جاي داده و نظر بسياري از پرواز دوستان را در اقصي نقاط دنيا به خود جلب كرده است . ابعاد كوادكوپتر W606-5 Flanker معادل 16*45*48 سانتي متر بوده و جزء كوادكوپتر هاي سايز بزرگ و Outdoor محسوب مي شود . اين ابعاد پرنده را براي پرواز در محيط هاي آزاد و باز مقاوم كرده و يقينا ميتوانيد به لذت پروازي فوق العاده بالايي دست پيدا كنيد . كيفيت و متريال بدنه بدنه كوادكوپتر W606-5 Flanker بسيار ضد ضربه و ضد كرش مي باشد . جنس بدنه اين Drone فايبر گلاس است و علاوه بر مقاومت بسيار بالايي كه دارد وزن متناسبي نيز دارد . به دليل كيفيت بالاي متريال ديگر نگران سقوط و يا اصايت ضربه به كوادكوپرتان نباشيد . شكل ظاهري اين محصول آن را بسيار خاص كرده و يقينا ميتواند انتخاب مناسبي براي هديه به عزيزانتان باشد . باتري بكار رفته در كوادكوپتر W606-5 Flanker از نوع 7.4 ولت 2500 ميلي آمپري مي باشد و ميتواند تايم پروازي مفيدي معادل 15 دقيقه را براي كاربران فراهم كند . طراحي اين باتري خشابي بوده و يقينا شكل ظاهري آن از باتري محصولات پروازي كمپاني DJI مثل اسپارك و يا مويك پرو الهام گرفته شده است .

موضوع:
برچسب‌ها: كوادكوپتر،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۹:۱۸

مهاجرت به كانادا از طريق ساسكاچوان بدين صورت است كه برنامه استاني ساسكاچوان يكي از محبوبترين برنامه هاي مهاجرتي كانادا در حال حاضر مي باشد. استان ساسكاچوان شرايط مناسبي از نظر امتياز بندي براي متقاضيان مهاجرت به كانادا ايجاد كرده است تا افرادي كه داراي تخصص هاي مورد نياز اين استان هستند بتوانند به راحتي به كانادا مهاجرت كنند و اقامت دائم كسب نمايند. مهمترين دليل محبوبيت برنامه استاني ساسكاچوان , عدم نياز به داشتن پيشنهاد شغلي ( Job Offer ) براي اقدام از طريق اين برنامه هست . برنامه استاني ساسكاچوان به ۲ زير شاخه اكسپرس اينتري و OID تقسيم بندي ميشود. اين ۲ برنامه از نظر ليست مشاغل و امتياز بندي استاني كاملا به هم يكسان هستند

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۱:۵۱

از قوانين مهاجرت به كانادا از طريق كار ميتوان گفت كه ، صاحب‌نظران سازمان و مديريت، منابع انساني را با ارزش‌ترين منبع سازماني مي‌دانند كه در اولويت قرار مي‌گيرد. به‌كارگيري اين منبع با ارزش، نيازمند مديريت منابع انساني و سيستم‌هاي فرعي آن نظير جذب و استخدام است كه اثربخشي اين سيستم‌ها مستلزم آشنايي كامل با قوانين و مقررات استخدامي است. بايد توجه داشت كه قوانين استخدام و كار، متناسب با تغييرات محيطي دست‌خوش تغييرات زيادي است. و آشنايي با اين قوانين و سيستم‌ها به كارآفرينان، سرمايه‌گذاران و تجار خواهان مهاجرت به كانادا و مقيم كانادا توصيه مي‌شود.

موضوع:
برچسب‌ها: مهاجرت به كانادا از طريق كار،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۳۷:۲۱

شرايط اقامت در كانادا بوسيله مهارت شغلي ، مهاجراني كه داراي توانايي شغلي و مهارتي مي باشند، مي توانند از طريق ويزاي مهارتي و تخصص(Express Entry) و به عنوان نيروي متخصص به كانادا مهاجرت كنند،و از اين طريق اقامت دائم كانادا را دريافت كنند. در روش مهاجرت كاري، سابقه كاري، مدرك زبان، سن و وضعيت تعهل امتياز بندي مي شود و وضعيت موفقيت متقاضي در پرونده مهاجرتي را مشخص مي كند. داشتن پيشنهاد كاري از سوي كارفرما در كانادا (job offer) بسيار مي تواند كمك كننده باشد. به صورتي كه وجود تنها اين عامل باعث بدست آوردن نيمي از امتياز لازم براي مهاجرت مي شود.

موضوع:
برچسب‌ها: اقامت در كانادا،

نويسنده :پريسا دانشمند
تاريخ: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۷:۰۵

مهاجرت به كانادا از طريق ساسكاچوان بدين صورت است كه يكي از اين دو برنامه مهاجرتي استان ساسكاچوان، برنامه انتخابي جذب نيروي متخصص اكسپرس اينتري است كه متقاضيان واجد شرايط در استخر متقاضيان برنامه اكسپرس اينتري فدرال، مي توانند درخواست خود را براي برنامه انتخابي استان ساسكاچوان ثبت كنند. تاييديه انتخاب شدن از سوي اين استان، 600 امتياز تحت سيستم جامع امتياز دهي ( CRS ) به امتيازات متقاضي مي افزايد و آن متقاضي مي تواند براي قرعه كشي بعدي منتظر بماند.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]