در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اقامت در كانادا
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/3/1  ساعت: ۰۷

شرايط اقامت در كانادا بوسيله مهارت شغلي ، مهاجراني كه داراي توانايي شغلي و مهارتي مي باشند، مي توانند از طريق ويزاي مهارتي و تخصص(Express Entry) و به عنوان نيروي متخصص به كانادا مهاجرت كنند،و از اين طريق اقامت دائم كانادا را دريافت كنند. در روش مهاجرت كاري، سابقه كاري، مدرك زبان، سن و وضعيت تعهل امتياز بندي مي شود و وضعيت موفقيت متقاضي در پرونده مهاجرتي را مشخص مي كند. داشتن پيشنهاد كاري از سوي كارفرما در كانادا (job offer) بسيار مي تواند كمك كننده باشد. به صورتي كه وجود تنها اين عامل باعث بدست آوردن نيمي از امتياز لازم براي مهاجرت مي شود.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/2/12  ساعت: ۰۹

برنامه اكسپرس اينتري يا ورود سريع Express Entry يكي از روش هاي درخواست ويزا و اقامت در كانادا است. Express Entry (كه به اختصار EE هم گفته مي‌شود)،‌ از سال ۲۰۱۵ براي بررسي پرونده‌هاي علاقمندان مهاجرت به كانادا در چهار دسته نيروي متخصص فدرال، تجربه فدرال، تجربه كانادايي و بخشي از برنامه‌هاي پذيرش استاني ايجاد شده است. با توجه به اينكه تمام مراحل برنامه اكسپرس اينتري به صورت كاملاً نوين الكترونيكي انجام مي شود، در مدت زمان ۶ ماه يا كمتر از آن، تمام پروسه مهاجرت به كانادا، از ارائه درخواست تا گرفتن ويزاي كانادا، پايان مي يابد. قبل از ايجاد اين برنامه، مدت‌زمان بررسي پرونده‌ها طولاني‌تر بوده و حتي در مواردي كه امتياز فرد متقاضي كم بود، اين مدت زمان از ماه‌ها به سال‌ها مي‌رسيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/2/11  ساعت: ۱۸

واقعيت اين است كه ارزان ترين و آسان ترين راه هاي مهاجرت به كانادا، به دليل درخواست هاي زياد از سرزمين هاي گوناگون براي همه امكان پذير نيست. اولين گام براي موفقيت در اين كار اين است كه شما ماهر باشيد يا به عبارت ديگر در حيطه ي كار و هنرتان از افراد برتر محسوب شويد. _اغلب راه اندازي كسب و كار يا سرمايه گذاري را بهترين راه كسب اقامت اين كشور مي دانند كه سبب اشتغال زايي كانادا مي شود، اين روند در برخي استان هاي اين كشور هنوز هم امكان پذير است اما بايد بدانيد كه راه هاي ديگري هم وجود دارد. _ برخي ديگر گزينه ي كارگر ماهر (Skilled Worker) را بهترين انتخاب مي دانند، زيرا اين كشور هر ساله به حدود ۳۰۰۰ نفر اجازه مي دهد كه تحت آموزش قرار گيرند و بتوانند طي اين سال به كارگري ماهر تبديل شوند. حتي اگر شما پزشك باشيد و از اين طريق اقدام كنيد باز هم بايد طي يك سال خود را به فردي كاملا ماهر و درجه يك تبديل نماييد تا بتوانيد جايي در اين كشور براي خود دست و پا كنيد. _بعضي ديگر هم گزينه ي خود اشتغالي (self-employed) را بر مي گزينند و تصميم مي گيرند مانند يك هنرمند و كسي كه استعداد منحصر به فردي دارد وارد كانادا شوند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/1/9  ساعت: ۰۸

در حال حاضر كانادا به عنوان كشوري با يك سياست باز مهاجرپذيري و بيش از 34 گروه قومي مختلف شناخته ميشود. 10 كشور اول مبدا عبارتند از چين، هند، فيليپين، پاكستان، امريكا، انگلستان، كره جنوبي، كلمبيا و سري لانكا شما ميتوانيد تحت يك يا چند روش مختلف براي مهاجرت به كانادا واجد شرايط باشيد. اينكه بهترين روش را بسته به شرايط خاصتان انتخاب كنيد از اهميت به سزائي برخوردار است. ما ميتوانيم به شما راهنمايي كنيم كه بهترين راه را انتخاب كنيد و در زمينه انجام كار به شما كمك نماييم و با مراجعه با سايت اينترنتي ما ميتوانيد از روشهاي مختلف اقامت در كانادا بسته به شرايط خود آگاه شويد .

:
برچسب‌ها:

[ ]