در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
ماشين شارژي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/4/2  ساعت: ۰۶

ساير نكات فني موثر بر قيمت ماشين برقي كودك: در هنگام خريد و استفاده از ماشين شارژي كودك به موارد زير كه علاوه بر امكانات جانبي در تعيين قيمت ماشين شارژي موثرند دقت نماييد: قطر پلاستيك بدنه و مرغوبيت آن در تعيين قيمت نهايي موثر است. ماشين شارژي كودك درجه‌بندي كيفيت دارد و بر اساس كيفيت، قيمت‌ها متفاوت است. هر مدل ماشين در يك سايز و در چندين سري توليد مي‌شود كه هر سري داراي آپشن‌هاي متفاوت است كه روي قيمت ماشين تاثيرگذارند. ابعاد اين ماشين ها متفاوتند و نمونه هاي بزرگتر تا سنين بالاتري قابل استفاده اند. فرمان هيدروليك كمك مي كند تا حركات ماشين نرم باشد و كودك مجبور نشود براي كنترل آن، فشار زيادي وارد كند و همچنين بتواند كنترل خوبي داشته باشد. كمك فنرهاي نرم هنگام استفاده در سطوح ناهموار ضربه و تكان كمي به كودك وارد مي كند. نمونه كنترل‌دار كمك ميكند تا اگر كودك نتوانست روي ماشين شارژي كنترل داشته باشه، شما كنترل وسيله را به دست بگيريد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/4/1  ساعت: ۱۰

خوشبختانه كودكان امروزي از امكانات قابل توجهي نسبت به نسل هاي قبل برخوردارند لذا بايد در انتخاب اسباب بازي دقت لازم را داشت كه تنوع شكلي و محتوايي اسباب بازي ها و جذابيت هركدام براي كودك حفظ شود. تفاوت محصولات شارژي سوارشدني با ديگر اسباب بازي ها از چند جهت قابل بررسي هستند. اول اينكه باعث تحرك كودك مي شود كه تفاوت زيادي با اسباب بازي هاي ايستا و غيرحركتي دارد. دوم اينكه لذت رانندگي هميشگي است. ممكن است هيجان حركت با يك وسيله در مقطعي فروكش كند اما دوباره فعال مي شود و جنبه تكراري بودن آن پايين است. از طرفي ممكن است درك لذت فرمان و گاز دادن با ماشين در مقطع سني خاصي بيشتر باشد. سوم اينكه والدين مي توانند از وسيله نقليه كودك براي آموزش هاي لازم در ارتباط با راهنمايي و رانندگي استفاده كرده و جنبه آموزشي آن را بالا ببرند. چهارم اينكه ماشين هاي شارژي دورانداختي نخواهند شد زيرا از بدنه منعطف و مقاومي برخوردارند و در صورت اشكال فني قطعات آن قابل تعمير يا تعويض مي باشند. همچنين سهولت استفاده از اين محصولات در منزل از ديگر نكات براي انتخاب يكي از آن ها مي باشد. به طور مثال اگر آپارتمان نشين هستيد و محيط كمتري را براي بازي كودك اختصاص داده ايد بهتر است از محصولات با سايز كوچكتر (تك سرنشين) انتخاب كنيد و براي پسران كمي بزرگتر ماشين شارژي شاسي بلند خريداري نماييد .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :daneshmandd
تاريخ: 1397/3/31  ساعت: ۰۹

امروزه ماشين‌ شارژي دو موتوره نسل جزئي از وسايل برقي براي كودكان به شمار مي روند كه درواقع در كالبد شبيه‌ساز ماشين‌هاي واقعي به شمار مي روند و از بيشتر امكانات يك ماشين واقعي برخوردار مي باشد. با توجه به اينكه سازندگان ماشين هاي شارژي براي كودكان تمامي استانداردها و نكات امنيتي كودك را به صورت كارشناسي‌شده ملاحظه مي‌كنند ولي بهتر است قبل از انتخاب هر مدل از اين نمونه ماشين‌ها امنيت كودك را در استفاد از آن ارزيابي كنيد. كودك هنگام استفاده از اين وسيله شارژي بايد لذت ببرد نه اينكه در نهايت باعث خستگي و ناراحتي او شود. بعد از اين موارد بايد به بررسي امكانات و قابليت‌هاي آن بپردازيم. در ماشين شارژي كودك تناسبي بين قيمت و امكاناتي كه به مصرف كننده ارائه مي‌دهد وجود دارد به اين صورت كه با افزايش يا كاهش امكانات ماشين شارژي كودك، قيمت آن نيز تغيير مي‌كند.

:
برچسب‌ها:

[ ]